Ekibimiz

Kazım Gökay Çiftci
Genel Koordinatör

Felsefe, kişisel gelişim, spor, bilim ve teknoloji gibi alanlara ilgi duyuyorum. bilgikesif.com, kazimgokay.com ve Sorgu Vakti Youtube kanalı girişimlerini yürütüyorum. iletisim@kazimgokay.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Youtube KanalıInstagram ProfiliLinkedin Profili
Semih Enser
Yazılım Direktörü

İzmir’de doğdum ve büyüdüm. İzmir Demokrasi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Teknolojiye ve e-spor'a epey meraklıyım. Güncel olarak makine öğrenmesi ve yapay zekâ gibi konularla ilgileniyorum.

Twitter ProfiliInstagram ProfiliLinkedin Profili
Onur Gökçe
Sosyal Medya Stratejisti

Felsefe, bilim ve bilişim sektörüne ilgi duyuyorum. Boş zamanlarımda bilimsel makaleler okumayı ve bilgisayar oyunları oynamayı seviyorum. Sadece oynayan değil yapımcı tarafında da olmak istiyorum ve bunun üzerine çalışıyorum. Genel olarak oyun ve kitap incelemeleri, ek olarak felsefe ve bilim üzerine kişisel düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım.

LinkedIn ProfiliInstagram Profili
Oğuzhan Karakülah
Editör

Veteriner Fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim. Hepimizin beslemiş olduğu pet hayvanlarının gündelik yaşamlarında karşılaşmış oldukları bazı sorunlar hakkında fikir sahibi olunmasını sağlama amacındayım. Bu amacımı, yazılarım sayesinde gerçekleştireceğim. Umarım sizlere katkı sağlayabilirim.

Twitter ProfiliInstagram Profili
Eren Özdal
Yazar

07.02.2000 İzmir doğumluyum. Işık Üniversitesi Psikoloji öğrencisiyim. Kitap okumayı, spor yapmayı ve kendimi geliştirmeyi severim. İlgi alanlarımı belirli kalıplara sığdıramıyorum. Bu yüzden, fikirlerimi paylaşabileceğim  her alanda sizlerle olmayı planlıyorum.

Twitter ProfiliInstagram Profili
Müslüm Erten
Yazar

Teknoloji, spor, yabancı diller, dinler ilgi alanlarım diyebilirim. Çok meraklı, araştırmaya ve öğrenmeye aç birisiyim. Gaziantepliyim. Sakarya üniversitesinde bir yıl İngilizce hazırlık okuduktan sonra İstanbul Sabahattin Zaim üniversitesinde Arapça Öğretmenliği bölümünü okumaktayım.

Instagram Profili
Onur Kılıç
Yazar

1999 Düzce doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Metalürji ve Malzeme Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. İlgi alanlarım; felsefe, psikoloji, din ve spor olsa da çok farklı alanlarda da kendini geliştirmeye çalışan biriyim. Bilgilerimi, yazılarıma aktararak sizlere faydalı içerikler hazırlamayı hedefliyorum.

Başa dön tuşu