GündemOyun ve E-Spor

Steam Yaz İndirimleri 10-25 Tl Arası Oyunlar- 2021

Steam yaz indirimleri arasından 10-25 TL aralığına alabileceğiniz en iyi oyunları derledik. Steam yaz indirimleri 10 TL altı oyunlar, Steam yaz indirimleri 25-50 TL arası oyunlar ve Steam yaz indirimleri 50 TL üstü alınmaya değer oyunlara da göz atmayı unutmayın.

Half- Life Complete Paketi

İçerisinde son çıkan Half-Life: Alyx hariç bütün oyunları mevcut. Half-Life: 1’in hem orijinal hem de Source motoru ile tekrar yapılan versiyonu mevcut. Bunca yıla rağmen oynanışı halen çok keyifli. Hikâye olarak da eminim hepinizi tatmin edecektir. Hazır bu kadar ucuzken almakta fayda var.

İlk Fiyat: 70.80

İndirimli Fiyat: 14.16

İndirim Oranı: 88

BioShock: The Collection Paketi

Oyun dünyasının efsane serilerden olan BioShockun tüm oyunlarını içeren paketi. Paketin içeriğinde 1. ve 2. oyunun hem orijinal hem de Remastered versiyonları bulunmakta. Özellikle hikâye anlatımı ve içerdiği güçler sayesinde kazandığı oynanış çeşitliliği ile öne çıkan bir yapım. Halen oynamadıysanız kesinlikle alıp şans vermenizi öneririm.

İlk Fiyat: 99

İndirimli Fiyat: 19.80

İndirim Oranı: 80

Grand Theft Auto: The Trilogy Paketi

Nostalji arayışında olanların kesinlikle almasını öneririm. GTA serisinin bu denli popüler olmasının nedeni bu üç oyundur. Her bir oyunda adım adım kendini geliştiren bir seri. GTA 3, Vice City ve San Andreas oyunların içeriyor paket. Hazır bu fiyata inmişken alınabilir.

İlk Fiyat: 49

İndirimli Fiyat: 14.70

İndirim Oranı: 70

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of The Year Edition

Steam yaz indirimleri arasında olmazsa olmaz bir oyun. Gerek grafikleri gerekse hikâyesi muhteşem üstü. Combat sistemi de bu deni iyi olunca yıllarca akıllara kazınacak bir yapıma dönüşüyor. GoT Edition iki de DLC içeriyor. Oyunda Türkçe alt yazı bulunduğunu da hatırlatmak isterim.

İlk Fiyat: 74.99

İndirimli Fiyat: 14.99

İndirim Oranı: 80

Divinity: Original Sin – Enhanced Edition

İzometrik sıra tabanlı bir RPG oyunu. Alışana kadar biraz zorlanabilirsiniz ama oynanışa alıştıktan sonra mükemmel bir oyun. Onlarca saat boyunca oynanabilecek mükemmelliğe bir adım kalmış bir yapım. Kesinlikle alıp oynanması gereken bir yapım.

İlk Fiyat: 59

İndirimli Fiyat: 20.65

İndirim Oranı: 65

Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory

Üçüncü şahız bakış açılı bir gizlilik oyunu. Eskimiş olsa da hâlâ oynanabilir seviyede. Gizlilik oyunlarını seven biriyseniz bakmanızda fayda var.

İlk Fiyat: 44.99

İndirimli Fiyat: 11.24

İndirim Oranı: 75

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN

Efsanevi serilerden biri olan Metal Gear Solid’in bir o kadar efsanevi bir oyunu. Zengin hikâyesi ve oynanış mekanikleri ile öne çıkan bir yapım. Gizlilik oyunlarını seviyorsanız sizin için mükemmel bir örnek. Şunu da belirtmem gerek ki serinin en kötü oyunu bile olabilir. Bunun en büyük nedeni ise Kojima’nın oyunu bitiremeden bıraktırılmak zorunda kalmış olması. Bitirebilseydi kim bilir nasıl bir yapım olacaktı. Yine de bu hali bile çok iyi kesinlikle oynanması gerek.

İlk Fiyat: 55

İndirimli Fiyat: 13.75

İndirim Oranı: 75

Batman: Arkham Collection Paketi

Batman Arkham serisinin ilk 3 oyununu içeriyor paket. Her biri hikâyeleri ile bile mükemmel olarak sınıflandırılabilecekken üstüne kombat sistemi gerçeği var. Kesinlikle oynanması gereken bu yapımlar bu fiyata kaçmaz.

İlk Fiyat: 102

İndirimli Fiyat: 20.40

İndirim Oranı: 80

Street Fighter V

Street Fighter serisinin en güncel versiyonu. Özellikle arkadaş ortamında oynaması çok keyifli. Bunun yanı sıra online bir şekilde binlerce saat zevkle oynayabilirsiniz.

İlk Fiyat: 59.99

İndirimli Fiyat: 23.99

İndirim Oranı: 60

Fallout 3: Game of the Year Edition

İlk iki oyundan tamamen farklı bir tarz ile gelen üçüncü oyun birinci şahıs bakış açısına sahip. İlk iki oyundan hikâye olarak aşağı kalır hiçbir yanı yok. Tek olumsuz tarafı diyebileceğim unsur güçlenmek çok daha kolay.

İlk Fiyat: 31

İndirimli Fiyat 12.40

İndirim Oranı: 60

Spelunky 2

İlk oyunun üstüne her yönden artılarını eklemiş olan serinin devam oyunudur. Oynanış ve grafikler çok daha modern ve akıcı. Çevrim içi eşli oyunu destekliyor olması da onu mükemmel bir yapım haline getiriyor.

İlk Fiyat: 32

İndirimli Fiyat: 22.40

İndirim Oranı: 30

Bayonetta

Hack and slash türünü seven biriyseniz seveceğinizin garantisini verebilirim. Saldırı çeşitleri çok fazla ve ölüm sahneleri de bir o kadar çeşitli. Oyunun kendini tekrarlamaması da büyük bir artı.

İlk Fiyat: 60

İndirimli Fiyat: 15

İndirim Oranı: 75

Into the Breach

Oynanışını kolayca öğrenebileceğiniz bir strateji oyunu. Bu yönüyle türü sevmeyenleri bile kendine çekebilecek bir yapım. Oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir yapım.

İlk Fiyat: 25

İndirimli Fiyat: 12.5

İndirim Oranı: 50

Total War: EMPIRE – Definitive Edition

Napolyon öncesi dönemde geçen tarihî bir strateji oyunu. Bu nedenle halen imparatorluklara oynamak mümkün ve çekişme çok yüksek oluyor. Türü seven biriyseniz keyifli saatler geçirtecektir. Ayrıca paketin içerisinde bulunan DLC’ler sayesinde oyunu çok daha uzun süre oynayabilirsiniz.

İlk Fiyat: 88

İndirimli Fiyat: 22

İndirim Oranı: 75

Nioh: Complete Edition

Nioh souls like türünde bir hack and slash oyunu. Uzak doğu kültürünün iyi yansıtıldığı oyun bu iki tarzı çok iyi bir şekilde harmanlıyor. Bir yandan souls like tarzının zorluğunu hissederken diğer yandan hack and slash tarzının akıcı oyun deneyimini sunuyor.

İlk Fiyat: 77

İndirimli Fiyat: 23.10

İndirim Oranı: 70

Dandy Ace

Hades benzeri bir oyun olan Dandy Ace oynanışı ile öne çıkan bir yapım. Kartlar üzerine kurulu olan oynanışı ile X-Men’deki Gambit karakterini andırıyor. Hades’e alternatif bir oyun arıyorsanız Steam yaz indirimleri arasından en iyi seçeneklerden birisi.

İlk Fiyat: 32

İndirimli Fiyat: 22.40

İndirim Oranı: 30

Noita

2D fizik tabanlı bir platform oyunu Noita. Oynanışı çok özgün. Haritaya yapabildiğimiz etkiler sayesinde oyun çok eğlenceli bir hal alıyor.

İlk Fiyat: 32

İndirimli Fiyat: 20.80

İndirim Oranı: 35

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE

Superhot serisinin yeni oyunu. İlk oyunun üzerine yeni mekanikler koymayı becermişler. Kafa dağıtmak için güzel bir alternatif. Fiyatı da uygunken alıp ara sıra birkaç bölüm oynanabilir.

İlk Fiyat: 39.99

İndirimli Fiyat: 15.99

İndirim Oranı: 60

Fury Unleashed

Eski usul bir 2D aksiyon oyunu. Bana biraz Metal Slug serisini hatırlatan bir tarza sahip. Elinizde iki tane game pad varsa oynaması çok zevkli olacak bir yapım.

İlk Fiyat: 32

İndirimli Fiyat: 15.36

İndirim Oranı: 52

WRC 7 FIA World Rally Championship

Son yıllarda oynanabilecek kalitede çıkan nadir yarış oyunlarından birisi. Rally oyunlarını da seviyorsanız size güzel bir deneyim sunacaktır. Daha yeni versiyonları olsa da ekonomik olarak en iyi seçimlerden biri.

İlk Fiyat: 99

İndirimli Fiyat: 14.85

İndirim Oranı: 85

Steam yaz indirimleri- WRC7

Amnesia Re-collection

Geçtiğimiz yıl çıkan yeni oyunu dahil 3 oyunu da içinde bulunduran bir paket. Korku oyunlarını seven biriyseniz oynamanız gereken serilerden biri.

İlk Fiyat: 112

İndirimli Fiyat: 24.96

İndirim Oranı: 78

Steam yaz indirimleri- amnesia

Deep Rock Galactic

Steam yaz indirimleri arasından benim en çok gözüme çarpan yapım. Oyunda saatlerce oynayabileceğiniz kadar çok içerik bulunuyor. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz yapım her iki türlü de zevkli. Aksiyonu oldukça keyifli. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte bir oyun bakıyorsanız çok iyi bir tercih olacaktır.

İlk Fiyat: 50

İndirimli Fiyat: 25

İndirim Oranı: 50

Steam yaz indirimleri- deep reock

Wolfenstein: The New Order

Çıktığı yol büyük ses getiren yapımlardan biriydi. Grafikleri ve oynanışı halen günümüz standartları ile kapışabilecek düzeyde. Bu denli ucuzlamışken alınması gereken bir yapım.

İlk Fiyat: 57.99

İndirimli Fiyat: 11.59

İndirim Oranı: 80

Steam yaz indirimleri- wolfenstesin the new order

Sniper Ghost Warrior Complete Trilogy

Sniper Ghost Warrior serisinin ilk 3 oyununu içinde barındıran bir paket. Ufak tefek hataları olsa da oyun genel hatları ile iyi bir yapım. Toplam 50 saate yakın bir oynanış süresi bulunuyor bu 3 oyunun.

İlk Fiyat: 87

İndirimli Fiyat: 13.94

İndirim Oranı: 84

Sniper Elite 4

Serinin 4. Oyunu. Grafikler ve oynanış her oyunda bir tık daha gelişiyor. Seriyi seven biriyseniz hazır fiyatı uygunken almanızı öneririm.

İlk Fiyat:89

İndirimli Fiyat: 13.35

İndirim Oranı: 85

Steam yaz indirimleri- Sniper Elite 4

Mad Max

Kıyamet sonrası oyunlar arasından en sevdiklerimden biri. Arabanız ile dünyada hayatta kalmaya çalışacağınız mükemmel bir yapım. Benim için baş yapıtlardan biridir. Şiddetle oynamanızı tavsiye ediyorum.

İlk Fiyat: 59

İndirimli Fiyat: 14.75

İndirim Oranı: 75

Steam yaz indirimleri- Mad Max

Assetto Corsa Ultimate Edition

Steam yaz indirimleri arasında en çok indirim alan ürünlerden biri. Kaliteli bir yarış simülasyonu. Bu pakette tam 11 adet DLC mevcut. Bu sayede oyunu tek başına olduğundan daha kaliteli bir hale getiriyor. Yarış tutkunu biriyseniz almanızı tavsiye ederim.

İlk Fiyat: 151.90

İndirimli Fiyat: 15.29

İndirim Oranı: 90

Steam yaz indirimleri- Asetta

Children of Morta

Oyunda 7 kişilik bir aileyi yönetiyoruz. Tanrılara baş kaldırdığımız yapımda her bir bölümde sadece bir karakteri kullanabiliyoruz. 7 karakterin de 3 farklı saldırı tipi var. Bu sayede hiç sıkılmadan oynanabiliyor. Yerel olarak eşli oynanabilir olması da ayrıca bir zevk veriyor. Benim gibi hack and slash türünü seven biriyseniz öneririm.

İlk Fiyat: 40

İndirimli Fiyat: 20

İndirim Oranı: 50

Katana ZERO

Harika bir 2D aksiyon oyunu. Oynanış dinamikleri aşırı keyifli. Pixel art çizimleri de oldukça güzel. Müzikleri de atmosferi mükemmel bir şekilde destekliyor. Kesinlikle önerdiğim yapımlardan biri.

İlk Fiyat: 25

İndirimli Fiyat: 15

İndirim Oranı: 40

Steam yaz indirimleri- Katana Zero

Slay the Spire

Çok başarılı bir kart oyunu. Oyun ilk bakışta kalitesiz bir yapım gibi gözükse de oynanış dinamikleri üst düzey. Son yıllarda oynadığı en iyi kart oyunlardan biri. Türü seviyorsanız oynamanızı öneririm.

İlk Fiyat: 40

İndirimli Fiyat: 20

İndirim Oranı: 50

Steam yaz indirimleri- Slay the Spire

DmC: Devil May Cry

Devil May Cry serisine sıfırdan başlandığı zaman yapılmış bir oyun. Eski seriye devam edilme kararı alınmış olsa da bu oyunda bence güzeldi. Hack and Slash türünü seviyorsanız keyif alacaksınızdır. Sadece oyunda yönettiğimiz karakterin Dante olmadığını varsaymanızı önerebilirim. Yoksa biraz sinirlenebilirsiniz 🙂

İlk Fiyat: 60

İndirimli Fiyat: 15

İndirim Oranı: 75

Steam yaz indirimleri- DMC

Devil May Cry 4 Special Edition

Oyunda Dante’nin ufak kopyası diyebileceğimiz Nero karakterini yönetiyoruz. Tabii bu dediğim ilk part için geçerli. İkinci partta yine Dante karakterini oynuyoruz. Ben iki karakterlerde oynamaktan keyif alabildim. Yine de Dante ile oynaması çok daha akıcı olduğu için Nero ile sıkılırsanız sabretmenizi tavsiye ederim.

İlk Fiyat: 50

İndirimli Fiyat: 20

İndirim Oranı: 60

Steam yaz indirimleri- DMC4

Darksiders II Deathinitive Edition

Serinin ikinci ve benim favori oyunum. Oynanış olarak ilk yapımı aşmayı başarabilen bir yapım. Kılıç yerine devasa tırpan kullanmak benim için çok büyük bir artı. Çünkü en sevdiğim silah türü. Hack and Slash türünün çok başarılı bir temsilcisi. Seriyi seviyorsanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

İlk Fiyat: 49

İndirimli Fiyat: 12.25

İndirim Oranı: 75

Steam yaz indirimleri- Darksiders 2

Mortal Kombat 11

Her döneme damga vurmayı başarmış bir Mortal Kombat oyunu mutlaka vardır. Bu da serinin en güncel olduğu versiyonu. İlk oyundan bu yana kalitesini korumayı başardılar. Arkadaşlarla oynanabilecek keyifli bir dövüş oyunu.

İlk Fiyat: 82

İndirimli Fiyat: 24.60

İndirim Oranı: 70

Steam yaz indirimleri- Mortal Kombat

MOUNT & BLADE LEGACY COLLECTION

Benim için gelmiş geçmiş en iyi Türk oyun serisi. Bu paketin içerisinde Bannerlord hariç tüm M & B oyunları ve DLC’leri bulunuyor. Aralarından favorim olan Mount & Blade: Warband incelemesi sitemizde mevcut. Buraya tıklayarak çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlk Fiyat: 99.95

İndirimli Fiyat: 19.95

İndirim Oranı: 80

Steam yaz indirimleri- mount & blade

Mark of the Ninja: Remastered

Efsanevi 2D gizlilik platformer oyunu Mark of the Ninjanın yenilenmiş hali. Grafiksel anlamda gelişmesi ile tekrardan oynanabilecek bir oyun. Ayrıca oynanış şeması da çok keyifli.

İlk Fiyat: 32

İndirimli Fiyat: 12.80

İndirim Oranı: 60

Steam yaz indirimleri- mark of the ninja

Shadow Warrior 2

Serinin ikinci oyunu. İlk oyunda olduğu gibi bu oyunun da oynanışı çok keyifli. İlk oyuna ek olarak coop mod getirilmiş oyuna. Bu sayede arkadaşlarınızla birlikte oynayarak alacağınız hazzı daha da arttırabilirsiniz.

İlk Fiyat: 59

İndirimli Fiyat: 11.80

İndirim Oranı: 80

Steam yaz indirimleri- shadow warrior

Onur Gökçe

Felsefe, bilim ve bilişim sektörüne ilgi duyuyorum. Boş zamanlarımda bilimsel makaleler okumayı ve bilgisayar oyunları oynamayı seviyorum. Sadece oynayan değil yapımcı tarafında da olmak istiyorum ve bunun üzerine çalışıyorum. Genel olarak oyun ve kitap incelemeleri, ek olarak felsefe ve bilim üzerine kişisel düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu