GündemOyun ve E-Spor

Steam Yaz İndirimleri 10 TL Altı Oyunlar- 2021

Steam yaz indirimleri döneminde belli bir seviyenin üstünde ama aynı zamanda düşük fiyatlı oyunlar aradığım zamanlar oluyordu. Benim gibi düşünen ve uğraşan çok fazla kişi olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle sizin için birkaç liste hazırladık. Bu listede Steam yaz indirimleri arasından 10 TL altı ürünler bulunuyor. Diğer listelerimiz sırasıyla;

Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game

Çok eski bir RPG serisi olan Fallout’un ilk oyunu. Benim için yeri çok farklı bir yapım. Halen bile saatlerce oynayabilirsiniz. Nostalji arayışı içindeyseniz Steam yaz indirimleri altında bulunan en eski oyunlardan biri. Ayrıca sitemizde daha detaylı incelemesi de mevcut. Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

İlk Fiyat: 18

İndirimli Fiyat: 5.40

İndirim Oranı: 70

Darksiders Warmastered Edition

Hack and Slash oyunları arasından çok sevdiğim biri olan Darksiders serisinin ilk oyunu. Keyifli bir oynanışa sahip. Daha detaylı incelemesi sitemizde mevcut. Buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

İlk Fiyat: 31

İndirimli Fyat: 7.75

İndirim Oranı: 75

Rage

Kıyamet sonrası bir yapım. İçerisinde Fallout ve Mad Max esintileri barındırıyor. Yine de kendince özgünlüğü yakalamış bir yapım. Sitemizde daha detaylı incelemesi bulunuyor buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlk Fiyat: 28.99

İndirimli Fiyat: 8.69

İndirim Oranı: 70

Dead Island Definitive Edition

Kültleşmiş zombi oyunların birisi. Aksiyonu ve oynanış mekanikleri keyifli. Görsellik ve sesler olarak da güçlü bir yapım. Eşli olarak oynanabiliyor olması da oynanış süresini çok daha uzun saatlere çıkarabilmenize olanak sağlıyor. Daha detaylı inceleme için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk Fiyat: 31

İndirimli Fiyat: 7.75

İndirim Oranı: 75

Don’t Starve Together

Paketi aldığınız zaman bir kopya da bedava verileceğini hatırlatmak isterim. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz harika bir hayatta kalma oyunu. Çok uzun saatler boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz bir yapım.

İlk Fiyat: 24

İndirimli Fiyat: 8.16

İndirim Oranı: 66

Hard Reset Redux

Steam yaz indirimleri arasından en ucuz oyunlardan biri. Önünüze geleni biçip gittiğiniz eski tarzda bir shooter oyunu. Doom, Serious Sam gibi serileri oynayanlar ne dediğimi anlayacaktır. Hard Reset Redux tam da bu kafada bir yapım. Girin yüzlerce düşman öldürün ve rahatlayın.

İlk Fiyat: 31

İndirimli Fiyat: 3.10

İndirim Oranı: 90

Shadow Warrior

Old School shooter oyunlarından biri. Tek ve önemli bir farkı var Shadow Warrior’un. Bu oyunda en çok kullanacağını silahınız katana olacak. Bu sayede inanılmaz keyifli bir oynanışa sahip oluyor. Buna ek olarak diyaloglar da oldukça eğlenceli. Kafa dağıtmak için mükemmel bir yapım.

İlk Fiyat: 59

İndirimli Fiyat: 8.85

İndirim Oranı: 85

Risk of Rain

Grafikleri ile oyuncuyu kendine çekmeyi başaramasa bile alınabilecek bir oyun. Aksiyonu inanılmaz kaliteli ve akıcı. Eşli olarak oynanabiliyor olması onu daha da ilgi çekici hale getiriyor. 2D platformer oyunları seviyorsanız kesinlikle alınması gereken bir yapım.

İlk Fiyat: 18

İndirimli Fiyat: 4.5

İndirim Oranı: 75

Portal Bundle

Hem ilk hem de ikinci yapımı içeriyor bu paket. İlk oyunu daha nostaljik olsa da ikinci yapım halen en iyi coop oyunlardan biri. Özellikle sevgilinizle birlikte oynayıp güzel saatler geçirebileceğiniz bir yapım.

İlk Fiyat: 27.74

İndirimli Fiyat: 5.55

İndirim Oranı: 85

The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut

Serinin ilk oyunudur. Eğer ki Witcher 3’ü duyup oynamaya karar verdiyseniz baştan uyaralım. Serinin diğer iki oyunundan farklı bir tarzda ilk oyun. Yine de hikâye olarak çok zengin bir yapım. Ben oynarken keyif aldım size de oynamanızı öneririm.

İlk Fiyat: 18

İndirimli Fiyat: 2.70

İndirim Oranı: 85

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

Efsanenin ön hazırlığı diyebiliriz bu oyuna. 3. Oyunun o mükemmelliğini temelleri bu oyunda atıldı. Kendi başına değerlendirmek gerekişe halen birçok RPG oyununa kıyasla iyi bir kombat sistemi var. Hazır bu kadar ucuzlamışken alıp oynayın.

İlk Fiyat: 31

İndirimli Fiyat: 4.65

İndirim Oranı: 85

System Shock 2

Ciddi anlamda eski bir oyun olmasına rağmen halen taş gibi duran bir yapım. Grafikleri çok sorun etmeyen biriyseniz alıp bir şans vermenizi öneririm. Hikâyesi ile sizi alıp götüreceğine emin olabilirsiniz. Şunu da eklemek isterim bu oyunun sağladığı atmosferi günümüzde korku oyunu olarak çıkan çoğu oyun sağlayamaz.

İlk Fiyat: 18

İndirimli Fiyat: 4.50

İndirim Oranı: 75

Steam yaz indirimleri- systemshock2

Undertale

Bağımsız yapımalar iyi ki var dedirten oyunlardan biri. Defalarca kez yeniden bitirebilir ve her seferinde farklı bir oyun oynuyor hissini almanızı sağlayacak bir yapım. Kesinlikle alınması gereken bir oyun.

İlk Fiyat: 18

İndirimli Fiyat: 5.40

İndirim Oranı: 70

Steam yaz indirimleri- undertale

Dishonored

Kendine özgü yetenek ağacı ve kombat sistemi ile mükemmel bir yapım. Hikayesi de bir o kadar güzel olan bu oyunu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Özellikle oyunda ilerledikçe oynaması çok daha zevkli hale geliyor.

İlk Fiyat: 28.99

İndirimli Fiyat: 8.69

İndirim Oranı: 70

Steam yaz indirimleri- dishonored

Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game

Birinci oyunun kaldığı yerden devam eden serinin ikinci oyunu. Grafikler oynanış olarak neredeyse bire bir aynı. Buna rağmen hikâye olarak sizi etkilemeyi yine kolayca başaracaktır. Çünkü sizin seçimleriniz her şeyi belirleyen asıl faktör.

İlk Fiyat: 18

İndirimli Fiyat: 5.40

İndirim Oranı: 70

Steam yaz indirimleri- fallout2

Fallout: New Vegas

Fallout 3 motoru ile yapılan başka bir yapım. Birçok oyuncuya göre gelmiş geçmiş en iyi Fallout oyunu. Haksız da sayılmazlar. Onlarca saatinizi büyüklü küçüklü hikâyeler ile geçirebileceğiniz harika bir yapım.

İlk Fiyat: 18

İndirimli Fiyat: 5.40

İndirim Oranı: 70

Steam yaz indirimleri- falloutnewvegas

Spelunky

Rogu-like türünde bir 2D aksiyon platformer olan Spelunky bağımsız bir yapım. Grafikleri de fena olmayan oyun özellikle evinizde birden fazla kol varsa aşırı eğlenceli bir yapıma dönüşüyor. Sevgiliniz ya da kardeşlerinizle eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

İlk Fiyat: 24

İndirimli Fiyat: 4.80

İndirim Oranı: 80

Steam yaz indirimleri- spelunky

Braid

Braid 2D platform oyunudur. Kendine özel grafikleri ve kaliteli seslere sahip. Bulmacalarda zaman zaman oldukça zorlayıcı olabiliyor. Türü seviyorsanız almanızda fayda var.

İlk Fiyat: 24

İndirimli Fiyat: 6

İndirim Oranı: 75

Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut

Deus serisine yeni bir soluk getiren bir yapım. Hikâyesi oldukça tatmin edici. Gizlilik konusunda gerçekten çok iyi bir seviyede oyun. Tek eksisi boss savaşlarının sıkıcı olması.

İlk Fiyat: 29.99

İndirimli Fiyat: 4.49

İndirim Oranı: 85

Steam yaz indirimleri- deusex

Brothers – A Tale of Two Sons

Hikâyesi ile öne çıkan bir yapım. Aslında bir oyundan çok bir film gibi geliyor. Aynı bilgisayar üzerinden iki kişi oynamaya da imkân tanıması güzel bir artı. 2-3 saat gibi bir süre ayırıp rahatlıkla bitirebilirsiniz.

İlk Fiyat: 24

İndirimli Fiyat: 4.80

İndirim Oranı: 80

Steam yaz indirimleri- brotheratale

Metro 2033 Redux

Metro serisinin ilk oyunu olan Metro 2033 oyuncuyu kendine çekmeyi başarabilen bir atmosfere sahip. Kitaplarını da okuduysanız bu hissiyat daha da artıyor. Başarılı FPS dinamiklerini iyi bir hikâye ile harmanlayan Metro 2033 akıllarda iz bırakan oyunlardan biri.

İlk Fiyat: 31

İndirimli Fiyat: 7.75

İndirim Oranı: 75

Steam yaz indirimleri- metro2033

Metro: Last Light Redux

Serinin ikinci oyunu olan Metro Last Light birinci oyunun başardıklarını bir tık daha öteye taşıyor. Yine harika bir hikâye ile oyuncuyu kendine bağlamayı başarıyor. Bunun atmosferini ilk oyundan daha fazla beğendim ben.

İlk Fiyat: 31

İndirimli Fiyat: 7.75

İndirim Oranı: 75

Steam yaz indirimleri- metrolastlight

Wolfenstein: The Old Blood

Kısa bir Wolfenstein oyunu. Ortalama 6 saatte bitirebileceğiniz bir yapım. İndirimde iken alınabilecek bir yapım. Hikâyesi ve oynanışı oldukça keyifli.

İlk Fiyat: 31

İndirimli Fiyat: 6.20

İndirim Oranı: 80

Steam yaz indirimleri- theoldblood

Sniper Elite 3

Sniper Elite serisinin 3. Oyunu. Hoş grafikleri ile oynaması keyifli bir yapım. Keskin nişancı olduğunuz oyunları seviyorsanız alıp oynamanız gereken bir yapım.

İlk Fiyat: 49

İndirimli Fiyat: 9.80

İndirim Oranı: 80

Steam yaz indirimleri- sniperelite3

Zombie Army Trilogy

İlk iki oyunu da içinde içeren bir üçleme paketi. Eşli olarak yüzlerce saat bile oynanabilecek bir yapım. İçerdiği karakterlerde oldukça çeşitli. Left 4 Dead serisinin karakterleri bile var içerisinde.

İlk Fiyat: 65

İndirimli Fiyat: 9.75

İndirim Oranı: 85

Steam yaz indirimleri- zombiearmytrilogy

Left 4 Dead 2

Hakkında çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. Zombi denilince ilk akla gelen yapımlardan birisi. Bunca yıla rağmen oynanışı hâlâ çok keyifli. Alıp arkadaşlarınızla yüzlerce saat oynayabilirsiniz.

İlk Fiyat: 18.50

İndirimli Fiyat: 3.70

İndirim Oranı: 80

Onur Gökçe

Felsefe, bilim ve bilişim sektörüne ilgi duyuyorum. Boş zamanlarımda bilimsel makaleler okumayı ve bilgisayar oyunları oynamayı seviyorum. Sadece oynayan değil yapımcı tarafında da olmak istiyorum ve bunun üzerine çalışıyorum. Genel olarak oyun ve kitap incelemeleri, ek olarak felsefe ve bilim üzerine kişisel düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu