GündemOyun ve E-Spor

Steam Yaz İndirimleri 25-50 TL Arası Oyunlar- 2021

Steam yaz indirimleri arasından sizler için 25 TL üstü 50 TL altı oyunları derledik. Sitemizde bulunan Steam yaz indirimleri 10-25 TL Arası Oyunlar, Steam yaz indirimleri 10 TL altı oyunlar ve Steam yaz indirimleri 50 TL üstü alınmaya değer oyunlar listelerine de bakmayı unutmayın.

Disco Elysium – The Final Cut

Disco Elysium birçok kişiye göre piyasadaki en iyi dedektiflik oyunu. İzometrik bakış açısına ve point-click tarzına sahip. İçerdiği derin rol yapma öğeleri ve güçlü hikâyesi ile öne çıkıyor. Tek eksisi Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Eğer yeterli seviye İngilizce’ye sahipseniz kesinlikle oynamanız gereken bir yapım.

İlk Fiyat: 61

İndirimli Fiyat: 39.65

İndirim Oranı: 35

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Skyrim mükemmel bir açık dünya rol yapma oyunu. Oyuncuyu kısıtlamaması ve kendi tercihlerinizi yaptığınızı sürekli bir şekilde hissettirebilen mükemmel bir yapım. Sırf bu özgürlüğü büyük bir ustalık ile verebildiği için hem Elder Scrolls hem de Fallout oyunları üzerlerinden yıllar geçse bile oynanabiliyor. Bu yapımı halen deneyimleyemediyseniz kesinlikle almanızı öneririm.

İlk Fiyat: 114.99

İndirimli Fiyat: 45.99

İndirim Oranı: 60

Mass Effect: Andromeda Deluxe Edition

Hikâye olarak orijinal üçlemenin sonunda insanların ve uzaylıların yeni bir yuva arayışı olarak özetlenebilir. İçerdiği hatalar nedeni ile çıktığı zaman çok eleştirilmişti. Yine de piyasadaki çoğu yapımdan daha iyi bir seviyede.

İlk Fiyat: 199

Son Fiyat: 49.75

İndirim Oranı: 75

Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition

İlk oyun için söylediğim her şey bu oyun için de geçerli. Aralarındaki en büyük fark ikinci oyun ilk oyunu her yönü ile geçen bir yapım. Birinciyi oynamadan ikinciyi kesinlikle oynamayın. Çünkü bundan sonra ilk oyun bile kötüymüş gibi hissettiriyor.

İlk Fiyat: 75

İndirimli Fiyat: 30

İndirim Oranı: 60

Hades

2020 yılında çok ses getiren bir yapım olmuştu. Roguelike oyunların belki de en iyi temsilcisi olabilir bu oyun. Oynamaktan asla sıkılmayacağınız derecede eğlenceli bir kombat sistemi var. Hazır indirimde iken kesinlikle alınması gereken bir oyun.

İlk Fiyat: 40

İndirimli Fiyat: 28

İndirim Oranı: 30

Dishonored 2

Serinin devam oyunu olan Dishonored 2 ilk oyunu gerisinde bırakmayı başardı. İlk oyundaki mekanikleri çok daha hızlı bir şekilde kullanabiliyoruz. Bu da oynanışa çok büyük canlılık getirmiş. Alınmaya değer bir yapım.

İlk Fiyat: 114.99

İndirimli Fiyat: 34.49

İndirim Oranı: 70

Dishonored®: Death of the Outsider™

Dishonored evreninde geçen bir yapım. Diğer iki oyuna nazaran benim için bir tık geride. Yine de hikâye olarak tatmin edici seviyede bir yapım. Eğlenceli oynanış mekanikleri de diğer iki oyunda olduğu gibi mevcut.

İlk Fiyat: 133

İndirimli Fiyat: 39.90

İndirim Oranı: 70

Kentucky Route Zero: PC Edition

Point and Click tarzı oyunların başarılı bir temsilcisi. Hikâyesi oldukça iyi. İndirimdeyken alınabilecek bir yapım.

İlk Fiyat: 39

İndirimli Fiyat: 27.30

İndirim Oranı: 30

Crysis

Hakkında çok fazla şey söylemeye gerek eminim hepiniz bu oyun serisini biliyorsunuz. Saf FPS oyunlarından birisi. Nanosuit sayesinde oynanış çok daha zevkli bir hale geliyor. Ayrıca Türkçe dublajı da çok başarılı.

İlk Fiyat: 129

İndirimli Fiyat: 32.25

İndirim Oranı: 75

Crysis 2- Maximum Edition

İlk oyunun aksine aksiyon yönü daha önde olan bu devam oyunu da hâlâ taş gibi bir oynanış sunuyor. Hazır indirimde iken alıp oynamakta fayda var.

İlk Fiyat: 199

İndirimli Fiyat: 49.75

İndirim Oranı: 75

Crysis 3

Serinin son oyunu hem 1 hem de 2’nin ortasında bir oynanışa sahip. Bu da onu benim için serinin en iyi oyunu yapıyor. Biraz da karaktere bağlanmamdan kaynaklı olabilir bu. Mutlaka oynanması gereken yapımlardan birisi.

İlk Fiyat: 199

İndirimli Fiyat: 49.75

İndirim Oranı: 75

Dragon Age: Origins – Ultimate Edition

Rol yapma oyunlarının en iyilerinden olan bir yapım. Hikâyesi ile sizi tatmin edecektir. Ayrıca içeriğinde Awakening ve 9 içerik paketi bulunuyor.

İlk Fiyat: 199

İndirimli Fiyat: 49.75

İndirim Oranı: 75

DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin

Dark Souls serisinin ikinci oyunu. Aynı zamanda 3 büyük DLC’yi de içeriyor. İlk oyunun her yönden üstüne koymayı başarabilmiş bir yapım.

İlk Fiyat: 119

İndirimli Fiyat: 29.75

İndirim Oranı: 75

The Darkside Detective – Series Edition

The Darkside Detective serisinin iki oyununu da içeren bir paket. Oyunun türü ise 2D dedektiflik oyunu. Ben oyunun pixelart çizimlerini oldukça beğendim. Oynanış olarak point click tarzını benimsemesi de bence iyi bir seçim olmuş. Bu sayede arkanıza yaslanıp birkaç saat rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

İlk Fiyat: 43

İndirimli Fiyat: 25.33

İndirim Oranı: 41

Steam Yaz İndirimleri- Darkside Detective

Moving Out

Bir nevi koltuk taşıma simülasyonu olarak adlandırabilirim bu oyunu. Tek başına oynarken beni çok sarmadı. Ama sevgiliniz ya da arkadaşlarınızla oynarken eğlenceli dakikalar geçirtebilecek bir oyun. Oyunun eşli versiyonunun yerel olduğunu da hatırlatmak isterim.

İlk Fiyat: 70

İndirimli Fiyat: 28

İndirim Oranı: 60

Steam Yaz İndirimleri- Moving Out

Wolfenstein II: The New Colossus

Serinin ikinci yapımı. İlk oyundaki neredeyse her şey bir tık daha öteye ilerlemiş durumda. Oyun atmosferi, oynanışı, grafikleri yani neredeyse her şeyi ile üst seviye. Seriyi seviyorsanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

İlk Fiyat: 134

İndirimli Fiyat: 26.80

İndirim Oranı: 80

Steam Yaz İndirimleri- Wolfenstein

Trine: Ultimate Collection

Benim için yeri özel olan bir plaformer aksiyon oyun serisi Trine. İlk oyununu bir gazeteden almıştım. İlk oyundan bir üstüne yeni bir şeyler daha koymayı başardılar. Hazır paket olarak bu kadar ucuzken alınabilecek bir seri.

İlk Fiyat: 139

İndirimli Fiyat: 27.80

İndirim Oranı: 80

Steam Yaz İndirimleri- Trine

A Plague Tale: Innocence

Hikayesi ile oyuncuyu kendine çeken bir yapım. Adeta bir film izliyormuş ya da bir kitap okuyormuş gibi bir etki bırakıyor oyuncuda. Müzikleri ve atmosferi de hikâyeyi çok daha mükemmel bir şekilde aktarıyor.

İlk Fiyat: 139

İndirimli Fiyat: 32.50

İndirim Oranı: 75

Steam Yaz İndirimleri- A Plague Tale

Darksiders Genesis

Diğer üç oyunun aksine bu oyun izometrik bir oynanışa sahip. İlk duyduğumda kötü olur diye düşünmüştüm ama oynanış dinamikleri mükemmel. War ve Strife karakterleri arasında değişerek oynayabildiğimiz bir yapım. Bu sayede oynanış çok daha çeşitli oluyor.

İlk Fiyat: 65

İndirimli Fiyat: 32.50

İndirim Oranı: 50

Steam Yaz İndirimleri- Darksiders Genesis

Far Cry 3 – Deluxe Edition

Far Cry 3 serinin bu kadar popüler olmasını sağlayan oyundur. Benim tavsiyem deluxe edition alıp oynamanızdan yana. Ama derseniz ki 40 TL vermek istemiyorum o zaman normal halini 13 TL gibi bir fiyata alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde ayrıntılı bir incelemesi de mevcut. Buraya tıklayarak okumanızı tavsiye ederim.

İlk Fiyat: 135

İndirimli Fiyat: 40.50

İndirim Oranı: 40

Steam Yaz İndirimleri- Far Cry3

Onur Gökçe

Felsefe, bilim ve bilişim sektörüne ilgi duyuyorum. Boş zamanlarımda bilimsel makaleler okumayı ve bilgisayar oyunları oynamayı seviyorum. Sadece oynayan değil yapımcı tarafında da olmak istiyorum ve bunun üzerine çalışıyorum. Genel olarak oyun ve kitap incelemeleri, ek olarak felsefe ve bilim üzerine kişisel düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu